• sipariş ver
  • sipariş ver
  • sipariş ver

Garanti Şartları

Sitemizde Eros Damla ithalatçı firma Girport garantisi altındadır.

uyarı

İade Şartları

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.

Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir.

İade veya değişim süresi ondört (14) gündür.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek iletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya
0850 3022 100 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi hesabınıza yapılacaktır.

Adres vermek istemiyorum nasıl alabilirim ?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın PTT Şubesinden teslim alabilirsiniz. Bize sadece ürünü almak istediğiniz kargo şubesini ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır.

İşyerime istiyorum paket gizliliği var mı ?

Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir. Siparişler kargoya gizli paketlerde verilir ve Kargo yetkilisi dahil kimse içinde ne olduğunu bilmez. Kapıda ödemelerde kullanılan Faturalarda Hediyelik Eşya genel tanımlaması geçer.

Siparişim ne zaman kargoya verilir ? Kaç Günde Elime Ulaşır ?

Saat 16:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargolanır. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki gün pazartesi günü kargoya teslim edilir. Teslimat süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 17 88 Ptt Kargo Çağrı merkezini arayabilirsiniz.